Anglo-německá obchodní akademie

přepni
Skrýt animaci

který se bude konat 7. 2. 2018 od 19 hodin, v Národním domě na Vinohradech v Praze.
Vstupenky lze zakoupit v budově školy nebo na místě v den konání plesu.
V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte PhDr. Marii Leníčkovou na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přijďte, těšíme se na Vás.

"Velké věci si žádáš, ten dar je nad tvoje síly, …..“
Text je citací jedné z Ovidiových Proměn a je zároveň mottem básnické povídky Františka Hrubína Romance pro křídlovku. Ve čtvrtek dopoledne navštívili studentky a studenti A3A a A4A stejnojmenné divadelní představení v Divadle v Dlouhé.

Ve čtvrtek navštívily třetí ročníky Terezín. Pro mnohé toto místo může být pouhý bod na mapě republiky nepříliš vzdálené od Prahy, pro jiné místo s pohnutou historií.

Dne 23. a 30.11.2017 se naši studenti zúčastnili soutěží Best in English a Best in Deutsch.

Studentky a studenti třídy A4A v pondělí absolvovali v rámci výuky české a světové literatury procházku po stopách autorů židovského původu. Během cesty nejmenším městem v Praze, které už od konce 19. století neexistuje, jsme zjistili, jak málo známe místa, kterými procházíme a kolik zajímavostí najdeme pod našima nohama nebo nad našimi hlavami.

Třídy prvního ročníku navštívily v pondělí 27. 11. největší a nejúspěšnější výstavu o historii her a herních zařízení GAME ON v Holešovické tržnici.