Anglo-německá obchodní akademie

přepni
Skrýt animaci

Zcela mimořádnou možnost měli studenti 3.S v pátek 8. března. Po několika letech se podařilo domluvit exkurzi do zákulisí divadla.

Dne 7.3.2019 navštívili žáci třetích ročníků výrobní závod Coca Cola HBC, který sídlí v Praze - Kyjích. Tato společnost vyrábí veškerý sortiment firmy Coca Cola a to především pro Českou a Slovenskou republiku.

Naši tři studenti čtvrtých ročníků Alexander F., Patrik B. a Dominik J. se v únoru zúčastnili krajského kola Ekonomické olympiády. V letošním třetím ročníku bojovalo celkem 15 000 studentů z 337 českých škol.

V pondělí 4.března jsme na naši školu pozvali studenty 2.LF UK, aby nás v rámci projektu „Pro život“ seznámili s nejdůležitějšími zásadami první pomoci.

V pondělí 11. února navštívili studentky a studenti 2.A, 3.A, 3.S a 4.A divadelní představení v Divadle v Dlouhé. Milostný příběh mezi židovskou dívkou Ester a maturantem Pavlem se odehrává během tří týdnů od atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha, přes Lidice a končí útokem proti partyzánům v Resslově ulici. 

Dne 7. února 2019 se stali žáci třetích ročníků prostřednictvím divadelního představení Teror soudní porotou, která měla rozhodnout o vině, či nevině elitního bojového pilota německé armády Larse Kocha.