Anglo-německá obchodní akademie

přepni
Skrýt animaci

Studentům, rodičům i všem zájemcům o studium jsme k dispozici také o prázdninách. Ve dnech 2., 3. a 4. července vždy od 9.00 do 12.00 pro osobní návštěvu na adrese školy.

V následujících prázdninových týdnech každou středu v době od 9:00 do 12:00 pro osobní návštěvu na adrese školy nebo na telefonních číslech 277775621, 277775611 a na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy přeje všem studentům mnoho krásných prázdninových zážitků, pedagogům pak příjemný odpočinek, který si za svoji dobře odvedenou práci zaslouží.

Podrobné informace o Adaptačním kurzu 2018 naleznete zde. Formulář prohlášení o bezinfekčnosti je k dispozici ke stažení zde.

Chceš se v něčem zlepšit, poznat nové lidi a vidět kus světa? Máš zajímavé cíle a sny, které bys rád realizoval(a)? Rád(a) přijímáš v životě výzvy a pouštíš se do nových věcí? Pak je program DofE pro tebe to pravé. Nově na naší škole….

Po dlouhém plánování jsme se konečně jako třída vydali na výlet na Plzeňsko, na farmu do Soběsuk.

Ve středu 6. června 2018 se žáci A1A, A1B a A2A na tři hodiny „ponořili“ do světa poezie, lásky a citu.

Na počest nejlepších maturantů ročníku 2017/2018 uspořádal dne 1.6. 2018 zřizovatel školy slavnostní oběd, již tradičně v restauraci Spices hotelu Mandarin Oriental Prague. V milé společnosti paní ředitelky a jejího zástupce strávili úspěšní absolventi čas plný dobrého jídla, vína, příjemné zábavy, skvělé obsluhy a nečekaných zážitků, na který jistě dlouho nezapomenou.