Anglo-německá obchodní akademie

přepni
Skrýt animaci

Studentům, rodičům i všem zájemcům o studium jsme k dispozici také o prázdninách, a to každou středu v době od 9:00 do 12:00 pro osobní návštěvu na adrese školy nebo na telefonních číslech 277775621, 277775611 a na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vedení školy přeje všem studentům mnoho krásných prázdninových zážitků, pedagogům pak příjemný odpočinek, který si za svoji dobře odvedenou práci zaslouží.

V posledních čtrnácti dnech měsíce května a v prvních dvou týdnech měsíce června proběhla realizace projektu organizovaného v rámci Podpory odborného vzdělávání organizace Tandem, s podporou Česko-německého fondu vzájemné spolupráce.

O víkendu 14-16.6. proběhla historicky 1. cvičná expedice na naší škole. Účastníci se rozhodli pro trasu v okolí Karlštejnska a Srbska. Vzhledem k vysokým teplotám a naplánovaným 25 km šlo o trasu velmi náročnou, s kterou se „dofáci“ poprali na výbornou. A jak to viděla jedna z nich:

Představte si, že stojíte kousek od tělocvičny, před branou do Strahovského kláštera. Když se podíváte směrem ke škole, uvidíte husté, neprostupné lesy, které sahají až daleko za Bílou horu.

V úterý 11. června jsme s prvními ročníky (1A a 1B) navštívili divadelní drama Romeo a Julie, které proběhlo v Divadle na Vinohradech.

Na počest nejlepších maturantů ročníku 2018/2019 uspořádal dne 10.6. 2019 zřizovatel školy slavnostní oběd, již tradičně v restauraci Spices hotelu Mandarin Oriental Prague. V milé společnosti paní ředitelky a jejího zástupce strávili úspěšní absolventi čas plný dobrého jídla, vína, příjemné zábavy, skvělé obsluhy a nečekaných zážitků, na který jistě dlouho nezapomenou.