Anglo-německá obchodní akademie

přepni
Skrýt animaci

Informační schůzka pro vážné zájemce o zapojení do programu DofE proběhne v úterý 18. září v 11:20 v učebně 25.

DofE CZ logo

Vážení rodiče,

 

rádi bychom Vás informovali o Mezinárodní ceně vévody z Edinburghu (DofE), prestižním celosvětovém ocenění, které mohou Vaše děti získat na Anglo-německé obchodní akademii.

Jedná se o propracovaný vzdělávací program, který motivuje a podporuje mladé lidi ve věku od 14 do 24 let v jejich osobním rozvoji. Účastníci DofE si stanovují cíle ve čtyřech oblastech – rozvoji talentu, sportu, dobrovolnictví a dobrodružné expedici – a s pomocí dospělého pedagoga dlouhodobě usilují o jejich splnění.

Touto cestou připravujeme mladé lidi do budoucího života a posilujeme jejich samostatnost. Prostřednictvím programu mohou Vaše děti zvýšit svou zodpovědnost, trpělivost
a sebevědomí. Zároveň mohou získat prestižní mezinárodní certifikát, který zúročí při přijímacích zkouškách na vysokou školu v zahraničí i v České republice či u budoucích zaměstnavatelů. Mnoho významných mezinárodních firem i vzdělávacích institucí a univerzit přihlíží k Mezinárodní ceně vévody z Edinburghu při hodnocení nových uchazečů.

DofE má dlouholetou tradici a ve světě funguje již více jak 60 let. Cena byla založena ve Velké Británii Princem Philipem, vévodou z Edinburghu, a během této doby prošly programem miliony studentů, z nichž někteří se stali významnými celospolečenskými osobnostmi. V České republice se nyní DofE účastní již téměř 3000 mladých lidí ve více než 170 vzdělávacích institucí. Více informací najdete na www.dofe.cz.

Budeme velmi rádi, pokud zvážíte účast Vašeho dítěte v tomto programu a pomůžete mu tak, aby na sobě dále pracovalo. Pro více informací se obraťte na koordinátorku programu, Ing. Markétu Mesticovou.

 

Se srdečným pozdravem

DofE Mgr Vokac podpis

Mgr. Tomáš Vokáč, Ph.D.

Výkonný ředitel

 

Poděbradská 540/26, 190 00 Praha 9 – Vysočany

Tel.: +420 606 045 160 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Web: www.dofe.cz | IČO:29143462