Anglo-německá obchodní akademie

přepni
Skrýt animaci

Studentům naší školy poskytujeme kvalitní zázemí, nadstandardní program i vysokou profesionální úroveň pedagogů. Současně se snažíme udržet školné v co nejpřijatelnější výši tak, aby bylo dostupné pro většinu našich zájemců.

Jakákoli forma Vaší spolupráce je pro nás důležitá. Pro ty z vás, kteří se rozhodnete se školou spolupracovat, představujeme program Podporuji ANOA. Zapojit se můžete následujícími způsoby:

 

Nabízím své schopnosti

Pomáhejte tím, co umíte! Pro studenty může být velmi zajímavá praktická ukázka či přednáška z oboru, který souvisí s Vaším povoláním. Pomůžete nám také zprostředkováním exkurze, odborné praxe, zajímavého výletu apod. Vaše nápady a iniciativa jsou vítány!

 

Chci darovat věc

Na školních akcích a při výuce využijeme například lékárničky, sportovní potřeby, megafony, mikrovlnné trouby pro potřeby studentů, kancelářské potřeby, počítačové vybavení a další.

 

Chci darovat příspěvek

Pomůžete tím financovat výchovně-vzdělávací aktivity (např. jazykové a odborné certifikace studentů, dopravu na adaptační kurz), zájezdy do zahraničí, sportovní, společenské a kulturní akce školy (např. maturitní ples), modernizovat vybavení školy či podporovat další vzdělávání pedagogických pracovníků.

 

Pokud se rozhodnete vstoupit do programu Podporuji ANOA a podpořit nás jakýmkoliv finančním či materiálním darem, budeme Vám velmi vděčni. V případě zájmu se na nás prosím obraťte e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na číslo 277-775-611 (sekretriát školy).

 

Číslo účtu: 19-8470150237 / 0100, Komerční banka.

 

Ke každému daru samozřejmě vystavíme darovací smlouvu či potvrzení o daru.

 

Všem účastníkům programu Podporuji ANOA velmi děkujeme!