Anglo-německá obchodní akademie

přepni
Skrýt animaci

S trochou strachu jsme letos vkročili na začátku září do školy. Není ani divu: první den na střední škole, noví spolužáci, noví učitelé, nové prostředí – nevěděli jsme, do čeho jdeme. Ovšem část těchto bariér nám pomohl překonat adaptační kurz.

Na ten odjeli téměř všichni studenti prvních ročníků. Kurz probíhal od úterý do čtvrtka ve vesničce Nesvačily. Program byl opravdu bohatý, naši lektoři a učitelé nás neustále zaměstnávali. Jako nejlepší aktivitu bychom vyhlásili "Pointpicture". Tato aktivita se po chvilce změnil ve válku s barvami a od barev bylo všechno a všichni.

Ubytování a jídlo nebylo až tak špatné, jak nás zprvu trochu strašili. Určitě bychom pochválili funkci fotografa, kterou zastupoval p. Karas. Díky němu máme mnoho hezkých fotek. Poslední večer jsme strávili u táboráku. K opékání špekáčků nám hráli na kytaru lektoři Filip a Marek.

Během pobytu vládla skvělá atmosféra, kterou si každý užíval. Tento adaptační kurz bychom doporučili i budoucímu prvnímu ročníku a zároveň ten náš bychom označili za velmi úspěšný, seznámili jsme se a navázali nová přátelství.

S láskou Filip Novák, Luboš Zavadil, David Březina a Jan Špaček

Více fotografií najdete na školním facebooku.