Anglo-německá obchodní akademie

přepni
Skrýt animaci

Milí studenti denního i dálkového studia, kteří jste se ještě testování nezúčastnili, porovnejte si své znalosti v oboru IT prostřednictvím IT Fitness testu, který je zdarma k dispozici na www.itfitness.cz.

Vyzkoušejte si, zda dokážete najít na internetu požadovanou informaci či zda zvládáte pravidla emailové „netikety“.

Před započetím testování se musíte zaregistrovat (vyplňte vaše jméno, bude pak uvedeno na certifikátu. Do „okénka“ škola, které se objeví poté, co zadáte, že jste žákem, zadejte „Praha 6“, pak uvidíte v nabídce adresu naší školy). Akci organizuje Dům zahraničních služeb, což je příspěvková organizace řízená MŠMT. Certifikát, který vám přijde na váš mail po dokončení testu, prosím, přepošlete s uvedením třídy na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Výsledek poslouží naší škole pouze ke statistickému zpracování. Uvidíte, zcela anonymně, kde jste se umístili v rámci školy.