Anglo-německá obchodní akademie

přepni
Skrýt animaci

Na Strži

Třída A4S si své kulturní znalosti měla možnost ve středu 11. října prohloubit v Památníku Karla Čapka ve Staré Huti. Tomuto místu dal právě samotná český spisovatel název Strž podle přilehlého rybníku.

Číst dál...

Výuka v exteriérech – Vyšehrad pro 2. ročníky

Národní kulturní památka na Vyšehradě poodhalila svou historii studentům druhého ročníku ve středu 4. října, kdy se právě jejich výuka ze školních lavic přesunula do tohoto podzimními barvami hrajícího parku.

Číst dál...

Minifotbal SŠ 2017

Ani letošní ročník Poháru pražských škol v minifotbalu se neobešel bez hráčů z řad ANOA. V prvním kole hrající se ve slunné středě 27. září hráči zaznamenali velký úspěch, kdy dokázali soupeřům ve čtyřech utkáních nasázet neuvěřitelných patnáct gólů a vyhrát tak svou skupinu.

Číst dál...

Návštěva ČNB

Ve středu 4. 10. jsme se studenty čtvrtých ročníků navštívili Českou národní banku. Zde jsme zhlédli expozici nazvanou „Lidé a peníze“.

Číst dál...

Edison 2017

Ve dnech 25. - 27. září měli naši studenti, po roční přestávce, opět možnost potkávat v ANOA vysokoškoláky v rámci projektu EDISON, pořádaného ve spolupráci s AIESEC ČZU Praha.

Číst dál...

Zákoutí Prahy

Nejfrekventovanější pražské turistické trasy velmi mnoho lidí zná, každý z návštěvníků našeho hlavního města je bez problémů najde a může dle své libosti nasávat atmosféru města.

Číst dál...