Anglo-německá obchodní akademie

přepni
Skrýt animaci

Vážení, podle dostupných informací, které mají být legislativně potvrzeny na konci tohoto týdne, otevřeme školu pro naše studenty k prezenční výuce v pondělí 24. 5. 2021. Jsme rádi, že distanční výuka končí a my se po dlouhých měsících opět společně setkáme ve škole.

Zahájení prezenční výuky nám v pondělí a úterý MŠMT zkomplikovalo stanovenými termíny didaktických testů maturitní zkoušky. Proto organizace těchto dvou dnů bude následující:

 

24. 5. 2021

  • nástup všech tříd do školy v 9:20 – 1A, 1B, 1S, 2A vstup do budovy školy přes školní dvůr, 2B, 2S, 3A, 3B, 3S vstup do budovy školy hlavním vchodem
  • 9:30 – 10:15 samotestování studentů na Covid – 19 za přítomnosti pedagogů
  • 10:30 – 12:00 adaptační a socializační aktivity v rámci třídnické hodiny

25. 5. 2021

  • 11:00 – 14:00 adaptační a socializační aktivity v rámci třídnické hodiny

od 26. 5. 2021

  • výuka dle rozvrhu – adaptace v jednotlivých vyučovacích předmětech

 

Po návratu do školy se zaměříme na minimalizování stresových situací a vytvoření bezpečného prostředí, které umožní obnovování pracovních návyků. Do konce května bude platit zásada, že studenti nebudou ústně ani písemně zkoušeni a známkováni. Každý vyučující se zaměří na reflexi distanční výuky ve svém předmětu. Teprve v návaznosti na tuto reflexi stanoví vyučující plán hodin a konzultací do konce školního roku.

 

S problémy, které mohly nastat vlivem dlouhotrvající distanční výuky a nynějšího návratu k prezenční výuce, se můžete obrátit na výchovného poradce Mgr. Vladana Karase (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

 

Sdělujeme, že i nadále platí, že:

  • studenti musí ve školních prostorách používat ochranné prostředky úst a nosu (respirátor, nano rouška)
  • při vstupu do budovy školy si dezinfikovat ruce a průběžně dodržovat hygienická a protiepidemická opatření,
  • je zakázán vstup do budovy školy osobám s příznaky onemocnění Covid - 19 - samotestování studentů probíhá jedenkrát týdně (pondělí - v případě, že některý student nastoupí jiný den než v pondělí, musí tento test podstoupit v den nástupu do školy), testování se nemusí provádět u studentů, kteří měli pozitivní PCR test a od jeho pozitivního výsledku neuplynulo více než 90 dní (je však nutné doložit třídnímu učiteli písemně nebo v elektronické podobě potvrzení od lékaře, lékařskou zprávu, zprávu z laboratoře)

 

Těšíme se na vás.

 

S pozdravem

Ing. Miluše Papoušková v.r.

ředitelka školy

V Praze dne 18. 5. 2021