Anglo-německá obchodní akademie

přepni
Skrýt animaci

Ve středu 31.3.2021 se uskutečnil webinář organizovaný agenturou "Můžeš podnikat" a opět seznámil studenty 2. a 3. ročníků se dvěma velmi úspěšnými a inspirativními podnikateli.

Tentokrát svůj příběh prezentoval Jan Školník - majitel a ředitel firmy HOBRA – Školník, s. r. o. zabývající se výrobou filtračních médií. Pan Školník se kromě podnikatelské činnosti věnuje i filantropii a aktivně se podílí na kulturním rozvoji Broumova, kde žije a podniká.
Druhou přednášející byla paní Marcela Hrubošová, majitelka několika firem zaměřujících se na konzultantské a poradenské služby v oblasti financí, dále na vzdělávání v oblasti financí a podnikání a také do jejích aktivit patří založení nadačního fondu na podporu finančně slabých lidí.
Oba přednášející seznámili studenty se svým životním příběhem a prezentovali mnoho praktických rad z podnikání. Vysvětlovali čeho se mají studenti držet a jaké otázky si položit dříve, než začnou podnikat. Studenty jejich příběhy velmi zaujaly, což se projevilo na velkém množství dotazů, které během přednášky oběma podnikatelům pokládali. Webinář byl velmi zajímavý a poučný a všichni se už těší na další setkání s podnikateli v rámci tohoto projektu.