Anglo-německá obchodní akademie

přepni
Skrýt animaci

Dne 23. a 30.11.2017 se naši studenti zúčastnili soutěží Best in English a Best in Deutsch.

Více než padesát studentů naší školy mělo chuť změřit si své znalosti se studenty nejen v České republice, ale i v zahraničí – obě soutěže jsou mezinárodní. Podmínkou účasti bylo, že se nejedná o studenty – rodilé mluvčí ani o studenty, kteří žili delší dobu na území státu, kde se daným jazykem hovoří. Doufejme, že výsledky, které se dozvíme cca za dva týdny, budou potěšující. Výborná je i možnost porovnání s výsledky z minulých ročníků, kterých se naše škola také zúčastnila.


Pro úplnost ještě informace:

  • v anglické soutěži konalo testy 15 tisíc studentů z 683 škol z 28 zemí
  • v německé soutěži konaly testy 3 tisíce studentů z 211 škol ze 7 zemí